Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Norint prisijungti ir naudotis tinklalapiu, Jūsų naršyklė turi priimti slapukus. Jei prisijungiate prie profilio, o perėjus į kitą tinklalapio puslapį esate atjungiami, pasitikrinkite naršyklės nustatymus, arba bandykite prisijungti su kita naršykle.
Sutinku

Elektroninis paštas


Slaptažodis


Priminti slaptažodį
Naujas vartotojas?

Naujas el paštas *

Naujas slaptažodis *

Pakartokite slaptažodį *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

Gimimo data  

Registracija

Įveskite kontaktinę informaciją
Sutinku gauti naujienlaiškį

Registruotis

* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Foto Kalendoriai

Pamokų/paskaitų tvarkaraščiai

Rugsėjis, tai naujas iššūkių metas, kuriame kasdien mus lydi įvairūs darbai. Daug paprasčiau, kai prieš akis matome tikslų metų kalendorių, išryškintas svarbias datas, tikslų pamokų, paskaitų, darbų grafiką. Taip pat artimųjų gimtadienius, metų šventes. Juk taip lengviau planuoti savo laiką ir nepamiršti svarbių dienų. Siūlome naujus mokslo metus pradėkite su unikaliai savo paties susikurtu kalendoriumi ir naujų mokslo metų pamokų, paskaitų tvarkaraščiu.
Kaina nuo

30.00 EUR
12.00 EUR

Plačiau

Sieniniai kalendoriai

Įamžinkite gražiausias gyvenimo akimirkas ir papuoškite savo bei artimųjų interjerą. Šie kalendoriai yra susegti metaline spirale kartu su kabliuku ir paruošti tvirtinimui.
Kaina nuo

39.90 EUR
15.96 EUR

Plačiau

Staliniai kalendoriai

Tai kalendorius su verčiamais puslapiais, kuris suteikia galimybę tuo pačiu metu matyti reikiamas datas ir džiaugtis mėgstamais paveikslėliais. Atnaujinkite savo darbo vietą
Kaina nuo

39.90 EUR
15.96 EUR

Plačiau

Plastikiniai kalendoriai

NAUJAS 'Medi' kalendorius (105 x187mm) laukia Jūsų!!! Modernūs staliniai kalendoriai, pagaminti iš skaidraus plastiko dėžutės. Tai naujausio stiliaus kalendoriai atsiradę visai nesenai. Liksite sužavėti kaip paprasta sukurti šį plastikinį kalendorių
Kaina nuo

24.00 EUR
12.00 EUR

Plačiau