Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Norint prisijungti ir naudotis tinklalapiu, Jūsų naršyklė turi priimti slapukus. Jei prisijungiate prie profilio, o perėjus į kitą tinklalapio puslapį esate atjungiami, pasitikrinkite naršyklės nustatymus, arba bandykite prisijungti su kita naršykle.
Sutinku

Elektroninis paštas


Slaptažodis


Priminti slaptažodį
Naujas vartotojas?

Naujas el paštas *

Naujas slaptažodis *

Pakartokite slaptažodį *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

Gimimo data  

Registracija

Įveskite kontaktinę informaciją
Sutinku gauti naujienlaiškį

Registruotis

* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Fotokalendoriai.lt

Fotokalendoriai.lt, tai interneto svetainė, įkurta reklamos agentūros "InSpe". Šioje interneto svetainėje galite įvykdyti individualius fotokalendorių užsakymus.  Mūsų reklamos agentūra spaudos srityje dirba jau nuo 1991 metų. Mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį spaudos srityje, Jums garantuoja kokybišką produkciją.

Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas, mes įsiklausome į kiekvieno kliento norus. Todėl net įnoringiausi klientai būna nustebinti mūsų atliktais darbais.
 

Pastaruoju metu, asmeninis kalendorius tapo labai populiari ir mėgstama dovana. Jūs galite susikurti kalendorių su savo mėgstamiausiomis nuotraukomis, paveikslėliais ar logotipais. Kalendorius galės  prasidėti bet kuriuo mėnesiu, pavyzdžiui, Jūsų kalendorius gali prasidėti rugsėjį ir baigtis liepą, arba atvirkščiai. Taip pat galėsite pasirinkti kitus kalendoriaus parametrus ir susikurti išties išskirtinį kalendorių.