Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Norint prisijungti ir naudotis tinklalapiu, Jūsų naršyklė turi priimti slapukus. Jei prisijungiate prie profilio, o perėjus į kitą tinklalapio puslapį esate atjungiami, pasitikrinkite naršyklės nustatymus, arba bandykite prisijungti su kita naršykle.
Sutinku

Elektroninis paštas


Slaptažodis


Priminti slaptažodį
Naujas vartotojas?

Naujas el paštas *

Naujas slaptažodis *

Pakartokite slaptažodį *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

Gimimo data  

Registracija

Įveskite kontaktinę informaciją
Sutinku gauti naujienlaiškį

Registruotis

* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Pirkimo sąlygos

NAUDOTOJAS ATSAKINGAS:

1. už nuotraukų, naudojamų makete ir saugomų fotokalendoriai.lt, turinį;
2. už bendrą nuotraukų vaizdą ir kokybę: dydį, spalvas, kontrastus, skiriamąją gebą ir t.t.;
3. už informacijos talpinimą kalendoriuje: vaizdai, tekstai, komentarai, rėmeliai, pasirinktos dienos fonas, bendras puslapio fonas ir kiti dekoravimo elementai;
4. už gramatiškai taisyklingai parašytus tekstus, naudojamus kalendoriuje;
5. už teksto patalpinimą jam skirtame rėmelyje (tekstas neturi išeiti už rėmelio ribų);
6. už tikslaus adreso pateikimą. Jeigu užsakymas adresato nepasiekia dėl netinkamai nurodyto adreso,  naudotojas pats apmoka visas pristatymo išlaidas.    

FOTOKALENDORIAI.LT ATSAKOMYBĖ

Fotokalendoriai.lt atsakingi už tikslų užsakymo įvykdymą. Fotokalendoriai.lt užsakymui įvykdyti naudos užsakovo padarytą maketą, kurį matys tik po to, kai užsakovas jį įdės į pirkimo krepšelį.
Naudotojo nuotraukos bei asmeninė informacija nebus perduoti jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus užsakymo vykdytojus.

PRIVATUMO POLITIKA

Fotokalendoriai.lt pasilieka teisę prašyti užsakovo duomenų ir perduoti juos užsakymą pristatančiam kurjeriui. Be užsakovo leidimo, asmeniniai duomenys nebus perduodami tretiesiems asmenims ar panaudojami kaip nors kitaip.
Duomenys bus naudojami tik užsakymo vykdymui ir atlikimui.

UŽSAKYMO PRISTATYMAS

Fotokalendoriai.lt užsakymus pristato kurjerių tarnyba. Fotokalendoriai.lt neatsako už pristatymo pavėlavimą, jeigu dėl to kalta kurjerių tarnyba.

TURINIO PAKEITIMAI

Fotokalendoriai.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba ištrinti bet kokią informaciją, esančią šioje svetainėje ir susietą su Fotokalendoriai.lt paslaugomis.

 

KLIENTŲ APSAUGA

Prašymą/ skundą dėl mūsų parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos kokybės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g 25, 01402, Vilnius, el.p.: [email protected]; tel.: 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse http://vvtat.lt/index.php?470187665 ) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr .