Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Norint prisijungti ir naudotis tinklalapiu, Jūsų naršyklė turi priimti slapukus. Jei prisijungiate prie profilio, o perėjus į kitą tinklalapio puslapį esate atjungiami, pasitikrinkite naršyklės nustatymus, arba bandykite prisijungti su kita naršykle.
Sutinku

Elektroninis paštas


Slaptažodis


Priminti slaptažodį
Naujas vartotojas?

Naujas el paštas *

Naujas slaptažodis *

Pakartokite slaptažodį *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

Gimimo data  

Registracija

Įveskite kontaktinę informaciją
Sutinku gauti naujienlaiškį

Registruotis

* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Plastikiniai kalendoriai

Stalinis kalendorius MEDI

Tai naujasis nedidelis 105 x 187 mm dydžio stalinis kalendorius, susidedantis iš skaidraus plastiko dėžutės ir 13 lapelių (viršelis ir 12 mėnesių). Atidarius dėžutę ir pasukus viršutinį jos dangtelį į kitą pusę, ji tampa stoveliu kalendoriui. Kalendorius – tai kiekvieną mėnesį naujas lapelis su jūsų pasirinkta nuotrauka ar paveikslėliu. Kiekvienam mėnesiui galite priskirti paveikslėlį iš mūsų galerijos arba savo asmeninės kolekcijos, esančios jūsų kompiuteryje. Kalendorius puikaus stiliaus, puikiai tiks kaip puošmena ant stalo su šventėnimės dienomis ir Jūsų pačių įkeltomis nuotraukomis, kurios nukels į prisiminus ir leis jaustis tame laike.

Popierius: 240 gsm, puskartonis; Dydis: 105 x 187 mm; 13 vidinių lapelių (12 mėnesių + 1 viršelis)

30.00 EUR
12.00 EUR

Pradėti kurti
NAUJAS

Stalinis kalendorius MINI PLUS

Tai nedidelis 135 x 116 mm dydžio stalinis kalendorius, susidedantis iš skaidraus plastiko dėžutės ir 13 lapelių (viršelis ir 12 mėnesių). Atidarius dėžutę ir pasukus viršutinį jos dangtelį į kitą pusę, ji tampa puikiu stoveliu kalendoriui. Kalendoriuje galite kiekvieną mėnesį apipavidalinti pagal save - įkelti Jums patinkančias nuotraukas iš savo asmeninės galerijos arba pasinaudoti mūsų siūlomais paveikslėliais. Susikurkite nuostabų vaizdą akims ar prisiminimams sugrįžti, arba nustebinkite artimuosius gražia dovanėle.

Popierius: 240 gsm, puskartonis Dydis: 135 x 116 mm Vidinių lapelių dydis: 135 x 116 mm 13 vidinių lapelių (12 mėnesių + 1 viršelis)

32.00 EUR
12.80 EUR

Pradėti kurti

Stalinis kalendorius MINI

Nedidelis stalinis kalendorius, susidedantis iš skaidraus plastiko dėžutės ir 13 lapelių (viršelis ir 12 mėnesių). Atidarius dėžutę ir pasukus viršutinį jos dangtelį į kitą pusę, ji tampa stoveliu kalendoriui. Kalendorius – tai kiekvieną mėnesį naujas lapelis su jūsų pasirinkta nuotrauka ar paveikslėliu. Kiekvienam mėnesiui galite priskirti paveikslėlį iš mūsų galerijos arba savo asmeninės kolekcijos, esančios jūsų kompiuteryje.

Popierius: 240 gsm, puskartonis Dydis: 96 x 98 x 8.5 mm Vidinių lapelių dydis: 90 x 94 mm 13 vidinių lapelių (12 mėnesių + 1 viršelis)

24.00 EUR
9.60 EUR

Pradėti kurti