Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Norint prisijungti ir naudotis tinklalapiu, Jūsų naršyklė turi priimti slapukus. Jei prisijungiate prie profilio, o perėjus į kitą tinklalapio puslapį esate atjungiami, pasitikrinkite naršyklės nustatymus, arba bandykite prisijungti su kita naršykle.
Sutinku

Elektroninis paštas


Slaptažodis


Priminti slaptažodį
Naujas vartotojas?

Naujas el paštas *

Naujas slaptažodis *

Pakartokite slaptažodį *

Vardas *

Pavardė *

Telefonas *

Gimimo data  

Registracija

Įveskite kontaktinę informaciją
Sutinku gauti naujienlaiškį

Registruotis

* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Sieniniai kalendoriai

Sieninis kalendorius A3

A3 portretinio lapo dydžio kalendorius, kurio lapai susegti metaline spirale. Viršuje yra kabliukas, todėl kalendorių lengvai pritvirtinsite ant sienos. Kiekvienam kalendoriaus mėnesiui galite paskirti paveikslėlį iš mūsų galerijos arba savo asmeninės kolekcijos, esančios Jūsų kompiuteryje. Jums nereikia būti profesionaliu dizaineriu, kad lengvai pakeistumėte tekstą, spalvas, dydį ar šrifto stilių. Taip pat galite pridėti užrašus, gimtadienius ar rėmelius datoms.

A3 formato sieninis kalendorius Popierius: 200 gsm. Dydis: 297 x 420 mm Aukštos kokybės spausdinimas

49.90 EUR
19.96 EUR

Pradėti kurti

Sieninis kalendorius A4

A4 portretinio lapo dydžio kalendorius, kurio lapai susegti metaline spirale. Viršuje yra kabliukas, todėl kalendorių lengvai pritvirtinsite ant sienos. Kiekvienam kalendoriaus mėnesiui galite paskirti paveikslėlį iš mūsų galerijos arba savo asmeninės kolekcijos, esančios Jūsų kompiuteryje. Jums nereikia būti profesionaliu dizaineriu, kad lengvai pakeistumėte tekstą, spalvas, dydį ar šrifto stilių. Taip pat galite pridėti užrašus, gimtadienius ar rėmelius datoms.

Popierius: 200 gsm. Metalinis spiralinis susegimas Dydis: 210 x 297 mm Aukštos kokybės spausdinimas

39.90 EUR
15.96 EUR

Pradėti kurti